חווית הטיפול בליעד קליניק

חווית בוטיק - בליעד קליניק תזכי ליחס חם, מקצועי ולאוזן קשבת. עם קבלתך למרפאה, מאחר ומדובר בהליך רפואי, תתבקשי למלא שאלון רפואי עמו תיכנסי לפגישה אישית עם הרופא.

ד"ר שחף יערוך אנמנזה קצרה בה ילמד על ההיסטוריה הרפואית שלך ויתרשם שאין מניעה מלעבור כל אחד מהטיפולים המוצעים בקליניקה. בשלב זה תוכלי להתייעץ עימו אילו טיפולים ואילו חומרים עשויים להתאים לך על מנת להצעיר את המראה שלך ולשפרו כפי שהיית רוצה.

לאחר בחירת הטיפול המתאים עבורך, תקבלי הסבר מפורט ויוצגו בפנייך החלופות השונות ותופעות הלוואי האפשריות.  הרופא יענה על כל שאלותייך בסבלנות ובנחת. עם קבלת הסכמה לטיפול תעברי הכנה קצרה שתכלול הסרה של כל האיפור, צילום תמונת "לפני" ומריחת משחת אלחוש מקומית באזורים המיועדים להזרקה. הטיפול שתעברי יתבצע בידיו המיומנות של ד"ר שחף תוך קבלת הסבר על כל שלב ושלב.

בתום הטיפול, יתבצע צילום של "מיד אחרי", נמרח על הפנים קרם הרגעה ומיד אחר כך תוזמני לביקורת ותקבלי דף הסבר בו יובהר לך מה מותר (כמעט הכל) ומה אסור (מעט מאד ולזמן מוגבל בלבד). המטרה שלנו היא שתצאי מהמרפאה שבעת רצון, במראה צעיר,רענן, יפה ומשופר ותרגישי שעשית משהו טוב עבור עצמך.

מראה טבעי - בליעד קליניק זו אינה סיסמה ריקה מתוכן – זה המוטו שלנו, אשר על פיו נבנית תוכנית היופי שלך. מי לא רוצה שיגידו על המראה שלה "וואוו היא נראית מעולה לגילה" ולא "מה היא עשתה לעצמה? זה נראה מלאכותי ופתטי"? אנו מקפידים במרפאה על כך שהטיפולים שמוצעים למטופל/ת יתאימו למראה הבסיסי שלו/ה כך שיתקבל אפקט של הצערה, החייאה, שיפור וטשטוש קמטים ולא אפקט פלסטי ומלאכותי.

אצלנו בליעד קליניק, לא אומרים "שלום" למי שיצאה מפתח המרפאה, אלא "להתראות בביקורת". עוד לפני הפרידה יקבע הרופא עמך תור לביקורת על מנת להתרשם מהתוצאה המוגמרת.

עד הביקורת וגם לאחר מכן ד"ר שחף זמין עבורך בכל עניין.

תעודות והסמכות

האוניברסיטה העברית  

בית החולים קפלן

המרכז לאסתטיקה רפואית של ד"ר קרופניק