• ד"ר שחף קטלן

כיצד להתכונן לטיפול?

עודכן ב: 22 ינו 2019

· לא מומלץ להגיע לטיפול בקמטים עם איפור – הוא יוסר ממילא לפני תחילת הטיפול. גם ב- 24 שעות לאחר הטיפול מומלץ להימנע מאיפור ובייחוד ממייק-אפ למעט תכשירים ייעודיים שאושרו על ידי המרפאה.

· חשוב ליידע את הרופא בעת מילוי השאלון הרפואי על כל טיפול אסתטי שעברת ובייחוד אם הוזרקו לך חומרי מילוי קבועים כגון סיליקון, ביואלקמיד, ארטיקול וכיוב'.

· במידה ועברת בחודש האחרון טיפול שיניים, לרבות טיפול אצל שיננית ובייחוד השתלת שיניים יש להמנע מטיפולי הזרקה באותו חודש וגם חודש לאחר מכן.

· במידה והנך סובלת או סבלת בעבר מהרפס וברצונך לעבור פיסול ועיצוב שפתיים, מומלץ לקבל טיפול מונע בזובירקס מהרופא המטפל שלך או להתייעץ עם ד"ר שחף בנוגע לטיפול המניעתי המומלץ.

· במידה והנך סובלת מאקנה פעיל באזור הפנים, מומלץ להמתין עד שיחלוף ולא לטפל בשל סיכון לפיזור של זיהום מעצם פעולת ההזרקה.

· אם טופלת בעבר ב"ראקוטן" בשל פצעים בפנים, מומלץ להמתין עם הזרקות לפחות 3-4 חודשים מתום הטיפול.

· אם את מטופלת באספירין או במדללי דם אחרים כטיפול מונע אין צורך להפסיקם, אולם חשוב לעדכן על כך את הרופא טרם ההזרקה.

· ויטמינים ותוספי מזון הם סוג של תרופה וכמו כל תרופה שהנך נוטלת חשוב ליידע על כך את הרופא עם מילוי השאלון הרפואי במרפאה.

· במידה ועברת טיפולים קוסמטיים כמו פילינג, לייזר וכיוב' מומלץ שלא לעבור טיפולי הזרקות בחודשיים העוקבים.

· יש ליידע את הרופא טרם הטיפול בכל פרוצדורה כירורגית שעברת בחצי השנה האחרונה, שכן מומלץ להתרחק חודשיים עד שלושה חודשים מפרוצדורות אלה לפני שמבצעים טיפולי הזרקה.

· גם חיסון הוא פרוצדורה רפואית ואם עברת כל סוג של חיסון בחודש האחרון יש ליידע את הרופא אשר ימליץ לך להימנע מלבצע הזרקה באותו חודש.

כתובת | החרוב 31, גדרה, ישראל

טלפון | 054-2170107

מייל | dr.shahaf@lyadclinic.com

© ליעד קליניק, ד"ר שחף קטלן 2018

ליעד לוגו סופי-01.png